Mobil Uygulamamızdan Vereceğin İlk Siparişe Özel 100₺ İndirim Tanımlandı!

0506 238 75 76

  -   Çağrı Merkezi (08:00 - 00:00)

Yardım Kargom Nerede?
2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!! 2. ÜRÜN 100₺ BAŞLADI!!

İptal & İade & Değişim

DİKKAT: KULLANILMIŞ ÜRÜNLERDE İPTAL/DEĞİŞİM YOKTUR!!!!!!!

• Ürünü kullanmadıysanız ve 14 gün değişim süreniz geçmemiş ise değişim sağlamaktayız.


• Ürünü orjinal kutusunda ve sipariş fişiyle birlikte gönderiniz.


• Siparişi oluştururken verdiğiniz isim soyisimle gönderiniz.


• Sadece olmayanı gönderiniz.


• Ürünü Ptt kargo ile ücretini ödeyerek 904512616 alıcı kodunu vererek Erbilden firmasına gönderebilirsiniz. (Kargo Ücreti Paketin Desisine Göre Ücretlendirilecektir)

• Gönderdikten sonra ptt den size verilen takip numaranızı saklayınız. ( ürünlerin bize ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilmeniz için )

• Ürünler 2 ile 4 gün aralığında bize gelir, kontrol edildikten sonra sisteme işlenir sisteme işlendikten sonra size bizden bir sms gelir.


• Dilerseniz faklı ürün ile değişim yapabilirsiniz.


• Gelen değişim kupon smsinden sonra, www.erbilden.com sitemiz üzerinden ürünleri sepetinize ekleyiniz. Kupon kodu kısmına değişim kodunu yazıp uygulayınız fiyat düşecektir, devam edip siparişiniz oluşturulmuştur ekranına kadar devam ediniz.


• Kupon Kodu nasıl kullanılır videomuzu izleyiniz. https://www.erbilden.com/assets/video/kupon.MP4

 

Daha detaylı yardım için değişim hattımıza ile whatsapp üzerinden msj bırakınız. 

whatsapp değişim hattı :  05330633051

Önemli Not : kupon kodlarımız ürün bize ulaştıktan sonra 14 gün aktif kalır , bu süre içerisinde lütfen değişim işleminizi yapınız.

DİKKAT: KULLANILMIŞ ÜRÜNLERDE İPTAL/DEĞİŞİM YOKTUR!!!!!!!

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Sezon sonu yayından kaldırılmış (devamı olmayan) ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Çantalarda bu süre 3 iş günüdür. Bu süreyi aşan talepler malesef kabul edilmeyecektir.

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ve ürün barkodları üzerinde olmak koşulu ile iadesi gerekmektedir.

İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

İade paketinizi aşağıdaki anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından biri ile anlaşma cari kodu üzerinden kargo ücretinin ödemesini yapmak koşulu gönderi yapabilirsiniz.

Sipariş ettiğim ürünler 14 günü geçdi iade/değişim hakkımı kullanabilir miyim?

Tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde ürün bedellerini geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.

İade ettiğim ürünler teslim alınmadı kargo geri geldi?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde bize başvurarak, iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir.

 

Siparişimdeki Ürünleri Hangi Şartlarda İade Edebilirim?

Siparişinizdeki ürün yada ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

İadenizi siparişinizi teslim aldıktan 14 gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Ürün yada ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.


Ürün yada ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
Ayakkabılar kesinlikle dışarıda giyilmemiş olmalı, herhangi bir kir izi ya da yıpranma olmamalıdır.


İade Etme Süresi Kaç Gündür?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süreyi aşan siparişlerde iade yada değişim kesinlikle mümkün değildir.

Ücretsiz Kargo Kampanyasından Yararlandığım Bir Siparişte İptal/İade Yaparsam Ne Olur?

Kargo ücretsiz kampanyasında sepet alt limiti olmaksızın geçerli olup, iade sonrasında satın almış olduğunuz ürünlerin kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa, siparişinizdeki tüm ürünleri iade ediyorsanız, ücretsiz kargo kampanyası iptal olur ve ücret iadesi kampanyanın iptali göz önünde bulundurularak yapılır.

(İadeniz kargo ve kapıda ödeme ücretleri düşülerek yapılır.)

Herhangi bir İndirim Kampanyasından Yararlandığım Bir Siparişte İptal/İade Yapabilir miyim?

Kampanyalı ürünlerde iade ve değişim mevcut değildir.


Kapıda ödeme hizmet bedeli ve Kargo ücreti iadesini alabilir miyim?

Kapıda Ödeme hizmet bedeli ve Kargo ücreti, aracı kargo şirketinin ekstra vermis olduğu hizmete karşılık almış olduğu bir bedel olması sebebiyle iade edilememektedir.

 

İade Kargo Masraflarından Kim Sorumlu Olacaktır?

Üründe firmamızdan kaynaklı herhangi bir kusur, ayıp ürün durumu mevcut değil ise anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz.

• Ürünü Ptt kargo ile 903265698 (adresimiz yerine geçer) numaralı cariden bize gönderebilirsiniz.

Kargo ücreti bedeli gel-git olarak tarafınıza yansıyacaktır. Ayıplı ve hatalı ürün gönderimlerinde kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için İade&değişim hattımız ile görüşünüz.

whatsapp iade ve değişim hattı : 05330633051

İade Ettiğim Ürün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra, en geç 15 iş günü içerisinde para iadeniz bizimle paylaşmış olduğunuz IBAN numaranıza yapılacaktır.

Yanlış ve Kusurlu Ürün Gönderiminde Ne Yapmalıyım?
Whatsapp Değişim&İade hattımız size yardımcı olacaktır. 05330633051


ÖNEMLİ NOT

Kampanya Döneminde Satın Almış Olduğunuz Ürünlerde Koşullar Gereği  İade Seçeneği Mevcut Değildir.

Siparişlerim kısmından iptal edeceğiniz siparişe tıklayıp iptal talep edebilirsiniz.

Kargoya verilen siparişlerde iptal seçeneği yoktur.

siparişinizi üye olmadan oluşturmuş ve iptal etmek istiyorsanız lütfen

05330633051 numarayı kaydedip whatsapp üzerinden iptal etmek istediğiniz sipariş numarasını yada isim soyisminizi bildiriniz size yardımcı olunacaktır.

Çarkıfelek Kuponun

:

:

Kupon kodunu kopyalayıp sepetinde kullanmayı unutma!
Kopyala
Kapat