Facebook Pixel Code Görseli
X
Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

Sevgili Saatleri

2.ÜRÜN 10TL 90 Ürün Listeleniyor
90 Ürün Listeleniyor
Filtrele
2.ÜRÜN 10TL
SON 3
2.ÜRÜN 10 TL
SON 3
2.ÜRÜN 10 TL
Sevgili Saatleri

En Şık Sevgili Saatleri Ucuz Fiyat Garantisiyle Erbilden'de

Saatler zamanı bize bildiren en güvenilir dostlarımızdır. Kolumuzda bulunan saatin zamanı doğru göstermesinin yanında şık durması da oldukça önemlidir. Son zamanlarda eşlerin birlikte taktıkları saatleri görüyoruz. Bu saatler sevgili saatleri olarak adlandırılıyor. Model olarak aynı modelde saatler olup kadınların kullandıkları saatler biraz daha küçük olarak tasarlanmıştır. Bu saatlerde modeller değişiklik gösterirken sitemizde yer alan sevgili saatleri genellikle deri kordonlu olarak hazırlanmaktadır. Bu saatlerin tasarımlarında renkli uygulamalar, logolar ve emojiler yer almaktadır. Bu saatler çift halinde satılmaktadır. Sitemiz üzerinden incelediğiniz saatlerden kendi zevkinize ve eşinizin zevkine uygun olanı birlikte seçerek satın alabilirsiniz. Böyle çift olarak tüm yaşantınızın ortak olması gibi saat modelleriniz de ortak olacaktır.

Onlarca Farklı Model ve Renkte Tasarım

Sevgili saati farklı ortamlarda ve farklı kıyafetlerle kullanabileceğiniz modeller olarak tasarlanmıştır. Klasik bir saat modelini çalışma hayatında tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamınızda ve spor kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz renkli ve modern saat modelleri de sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır.

Metal kasa saat modelleri klasik saatler arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bunun yanında sevgili saatleri modellerinde üzerinde yazılar bulunan saatler de en çok dikkat çeken saat modelleri arasında bulunuyor. Eşinizle ortak bir şeyler arıyorsanız işte size aynı anda kullanabileceğiniz saat modelleri. Bu modeller içerisinden seçtiğiniz saati kendinize ve eşinize hediye olarak alabilirsiniz. Bu eşinizi oldukça mutlu edecektir.