Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

Kombinlerimiz

11 Ürün Listeleniyor
11 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Kombinlerimiz

Şıklığınız Tamamlayıcısı Kombinler

Birbiriyle uyumlu kıyafetler ve aksesuarlar çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Bunun için özellikle kadınlar çok fazla vakit harcamaktadır. Kombinler farklı parçaların bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Birbiriyle uyumlu parçaların birleşmesi ile oluşturulan kombinler güzel bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Sitemizde hazırlanmış olan kombinler içersinden kendinize uygun olan model ve deseni seçerek kullanabilirsiniz. Kombinler farklı sayıda parçadan oluşabilmektedir. Kıyafette kombinlerin yanında ayakkabı, çanta kombinleri de son yıllarda çok yoğun olarak yapılmaktadır.

Kombinlerin Vazgeçilmezleri Erbilden'de !

Ayakkabı ve çanta kombinleri hazırlanırken modellerin uyumlu olmasının yanında desenlerin de birbirine uygun olmasına dikkat edilmektedir. Bu modeller hazırlanırken son yılların değişmeyen moda trendi olan ekose desenler kullanılmaktadır.  Ayrıca çantalardan ve ayakkabılardan oluşan kombinler için geometrik şekiller kullanılmıştır.

Üçgen ve dikdörtgen çanta modelleri topuklu ve birbirinden şık bot modelleri kombinlenmiştir. Bu gruplar mevsimsel özelliklere göre yenilenmektedir. Çevrenizdeki insanlardan farklı ama bir o kadar da uyumlu görünmek isterseniz sitemizde yer alan kombinleri deneyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli seçerek siparişinizi verip bu güzel ve şık modellere sahip olabilirsiniz.