Facebook Pixel Code Görseli
Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

Abiye

3 Ürün Listeleniyor
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Abiye

En Trend Kadın Abiye Modelleri

Kadınların gardırobunun olmazsaolmaz parçalarından bir tanesidir abiye elbiseler. Mezuniyet, nişan, düğün,sünnet, balo ve benzeri pek çok organizasyonda tercih edilen abiyeler büyükkurtarıcı niteliğindedir.  Şık bir topuklu ayakkabı ve gece çantalarıylakombinlenen kadın abiye modelleri birbirinden farklı kumaş vetasarımlarla boy gösterebilmektedir. Abiye giyimindeki bir unsur da takıdır.İyi bir takı abiyeyi daha da göz alıcı gösterebilir.

Abiye seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey, vücut tipine uygun abiyenin kullanılmasıdır. Meselakalın bacaklara sahip hanımlar mini modellerden uzak durmalı göğüs ya da sırtdekoltesi vermelidir. Bir diğer husus da stildir. Her insanın bir giyim tarzı olduğundan kendi tarzınıza en uygun abiyeyi bulmaya çalışmak gerekir.  Birbirinden şık kadın çanta modelleri ile abiyelerinizin tarzını tamamlayabilir, kaçırılmayacak indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ancak milyonlarca çeşit arasından bu günümüzde oldukça kolaylaşmıştır. Her vücuttipine göre birbirinden farklı yüzlerce tasarım elbiseler raflarda boygöstermektedir.

Şıklığınızın Tamamlayıcısı Ucuz Abiye Elbiseler 

Kadın giyim kapsamında gündelik hayatın birçok farklı alanında tercih edilebilen abiyeler, temel itibariyle bakıldığında uzun ve kısa abiye modelleri olmak üzere ikiye ayrılır. Abiye modelleri daha detaylı incelendiğinde ise kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen modellerin; simli, paletli, yırtmaçlı, transparan ve dekolteli abiye olduğunu görmek mümkündür. Uzun abiye elbiseler kapsamında hayli tercih edilen ve 2018 abiye modelleri içerisinde trend olan paletli ve yırtmaçlı abiyeleri birçok farklı renk seçeneği ile Erbilden’de inceleyerek, aradığınız ucuz abiye elbiseler ile tarzınızı en uygun fiyat garantisi altında oluşturabilirsiniz !

  

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER