0506 238 75 76

  -   Çağrı Merkezi (08:00 - 00:00)

Yardım Kargom Nerede?

XML Bayilik Başvuru Formu


Bayilik Ücretlidir. Lütfen Formdan Uygun Paketi Seçiniz.
Genel Şartlar:

Web sitenizden XML ile ürün Çekimi için yazılım ve entegre süreci tarafınıza aittir. Siparişlerinizin gönderim süresi, ürünlerin kargo adresine göre 1 ila max 3 iş günü içinde teslim olarak değişmektedir.Erkek ayakkabılar Trendyol ve N11 pazaryerlerinde satış onayı almayabilir! Diğer ürünlerde problem bulunmamaktadır.

Süreç:

Bizden aldığınız XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir. Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, bayi özel sistemimize giriş yaparak size özel alış fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Kar Marjı:

Hizmet bedeli Ödemenizden sonra ayrı bir alan adında bulunan bayilik sistemimizden size özel vereceğimiz Üyeliğinize istinaden ürün alış fiyatları tanımlanacaktır. XML içinde size özel alış fiyatlarınız gelmektedir, Alış fiyatınızın üzerine fiyat koyarak satış fiyatınızı kendiniz belirtirsiniz.
Dikkat:
Erkek Ayakkabılarda pazaryerlerinde listelenme kabul edilmeyebilir, Trendyol, N11 ve HepsiBurada erkek ayakkabılarda RED verebilir. Diğer platformlar ve kendi sitenizde satış yapabilirsiniz.

Yandaki formu doldurduktan sonra hizmet bedeli ve detaylar için size ulaşacağız, Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.