Facebook Pixel Code Görseli
Kadın Ayakkabılarda 2. Ürün 10₺ Fırsatı Kaçırma!
X
Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

Kadın Çanta Modelleri

78 Ürün Listeleniyor
78 Ürün Listeleniyor
Filtrele
TÜKENMEK ÜZERE
TÜKENMEK ÜZERE
TÜKENMEK ÜZERE
TÜKENMEK ÜZERE
TÜKENMEK ÜZERE
Kadın Çanta Modelleri

Kadın Aksesuarın Vazgeçilmezi Trend Çanta Modelleri

Kadın giyim kapsamında hayli önemli bir yeri bulunan çantalar, şık olmalarının yanında oldukça da işlevseldir. Pek çok kadının tutkunu olduğu çantalar, giyimde de kombini tamamlayarak hareket kazandırması dolayısıyla çok sık tercih edilmektedirler. Kadın çanta modelleri değerlendirilirken bu hususlara dikkat etmek gerekmektedir.

Hemen her ortamda kadınlar çantalarıyla boy göstermektedir. Ancak bu çantaların özellikleri, mamul edildiği madde, tasarımları ve boyutları itibariyle değişiklik arz eder. Yani kadınlar çanta seçerken kullanım alanına göre bir değerlendirme yaparlar. Şık bir davete giderken küçük ve işlemeli bir çanta kullanılırken plaja gidilerken daha büyük ve baskılı çantalar kullanılacaktır.

Stilinizi Oluşturan Ucuz Bayan Çanta Modelleri ve Fiyatları

Kadınlar tarafından hayatın hemen her alanında kullanılan ve kadın giyim kapsamında vazgeçilmezlerden biri olan bayan çanta modelleri el, sırt ve omuz çantası olmak üzere üç temel gruba ayrılır. Erbilden olarak siz değerli müşterilerimize ucuz bayan çanta modelleri kapsamında sunduğumuz 1. kalite ürünlerin tümü trend tasarım ve renklere sahip olmasının yanında, kapıda ödeme garantisi yönüyle de ön plana çıkmaktadır.

 
Günün Fırsatları
Günün Fırsatı
Kargo Bedava
İndirim
Kampanya
Bizi Takip Edin!